ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Komunikat Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich w sprawie udzielania informacji mediom

29.09.2015
Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich zaprasza dziennikarzy z gazet oraz portali lokalnych do kontaktowania się z urzędem, celem uzyskania informacji na temat prowadzonych w gminie inwestycji, podejmowanych przez Radę Miejską uchwał czy podjętych przez burmistrza zarządzeń i decyzji. Dzięki informacjom z urzędu, będą Państwo mieli pewność, że pisany przez was artykuł zawiera prawdziwe informacje. Niestety, w ostatnim czasie obserwujemy przekazywanie mieszkańcom informacji nie sprawdzonych lub wręcz nieprawdziwych.

Dlatego, aby uniknąć takich sytuacji, zachęcamy do zadawania pytań. Ze strony Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich zawsze uzyskają Państwo rzetelne odpowiedzi. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących życia gminy, prosimy kierować się do asystenta burmistrza, Stanisława Moderskiego:

Tel.: 695 174 137; 74 8 165 359

e-mail: stanislaw.moderski@zabkowiceslaskie.pl

Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich, ul. 1 Maja 15, pokój nr 21, II piętro.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.