ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Komunikat w sprawie powołania spółki Ząbkowickie Centrum Sportu i Rekreacji sp. z o.o. – spółki zarządzającej krytym basenem.

06.08.2019

1. W dniu 06.08.2019 r. Marcin Orzeszek Burmistrz Ząbkowic Śląskich na podstawie wyrażenia zgody przez Radę Miejską Ząbkowic Śląskich w sprawie powołania spółki Ząbkowickie Centrum Sportu i Rekreacji sp. z o.o. uchwałą nr XV/102/2019 z dnia 24.07.2019 r. podpisał akt założycielski spółki w formie aktu notarialnego.
2. W skład Rady Nadzorczej Burmistrz powołał: Piotra Urbańskiego, Agnieszkę Myszkę oraz Andrzeja Niedźwieckiego.
3. Rada Nadzorcza w dniu 06.08.2019 r. odbyła posiedzenie powołując na Prezesa Zarządu Waldemara Markiewicza, którego zadaniem będzie zarejestrowanie spółki oraz przygotowanie organizacyjne jej działalności.
4. Rada Nadzorcza w najbliższym czasie ogłosi konkurs na stanowisko Prezesa spółki Ząbkowickie Centrum Sportu i Rekreacji sp. z o.o. 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.