ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Koncert charytatywny na rzecz ks. Antoniego Kłonickiego

29.01.2018
Koncert charytatywny na rzecz wieloletniego proboszcza parafii polsko-katolickiej w Ząbkowicach Śląskich odbył się wczoraj w kościele parafialnym przy ul. 1 Maja. Przed licznie zgromadzonymi ząbkowiczanami wystąpili: chór „Echo”, Piotr Kanarek, ks. Bogdan Skowroński, Ela Rojek z zespołem „Póki co” oraz zespół „Pokolenia”.

Ksiądz Antonii od pewnego czasu walczy z chorobą nowotworową. Cierpi też na poważne schorzenie serca oraz nerek. Ksiądz Antoni wymaga regularnych dializ i specjalistycznego leczenia. Ząbkowicka parafia liczy niewielu wiernych a skromne dochody nie wystarczają nawet na bieżące utrzymanie. Podczas koncertu udało się zebrać kwotę 2169 zł.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.