ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Koncert Natalii Niemen w Ząbkowicach Śląskich

20.10.2015
Niezwykle ciepły i płynący z duszy koncert Natalii Niemen mieszkańcy gminy i goście mogli posłuchać i przeżyć w niedzielne popołudnie w Kościele pw. Św. Jadwigi w Ząbkowicach Śląskich. Piosenkarka przy akompaniamencie Pawła Tomaszewskiego zaśpiewała głównie utwory z własnego repertuaru, wyróżniającego się dużą emocjonalnością, improwizacją oraz wymownością tekstów.

Poprzez  zapraszanie do wspólnego śpiewu refrenu piosenki  „Jestem mamą”  został przełamany dystans między publicznością a artystką.  Widownia żywo reagowała podczas kolejnych utworów. Natalia wykonała  również aranżacje znanych utworów, m.in. zespołu Allies (utwór „Heaven”) - "Zobaczyć chcę niebo”. W świat wspomnień, wzruszeń zabrały publiczność  utwory Czesława Niemena, które mimo upływającego czasu, nie straciły na swej popularności czy aktualności: „Jednego serca” (nazywany przez ojca artystki „piosenką kardiologiczną”) czy przejmująco wykonany utwór „Dziwny jest ten świat”, który zakończył koncert. Nie mogło być inaczej – Natalia Niemen została nagrodzona długimi owacjami na stojąco.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.