ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Koncert „Cantata” w kościele św. Jadwigi w Ząbkowicach Śląskich

22.10.2013
Z okazji święta parafialnego w kościele św. Jadwigi 20 października 2013 odbyły się uroczystości odpustowe. Zwieńczeniem obchodów był koncert zespołu parafialnego „Cantata” – zebrani wysłuchali przebojów ze słynnych musicali i filmów produkcji polskiej jak i zagranicznej.

Mszy odpustowej przewodniczył ksiądz Jerzy Szady. W godzinach popołudniowych kościół wypełnił się publicznością, która licznie przybyła na koncert. Pod kierownictwem Pani Izabeli Smoleń wystąpili:

 

 

 

Małgorzata Przyjemska

Aneta Klinke-Osadnik

Ewelina Krzywak

Marta Dominik

Patrycja Rak

Konrad Szewc

Tomasz Blicharski

Julia Lupa

Wiktoria Olinkiewicz

Julia Krawczyk

 

Mieszkańcy i goście parafii z uwagą wysłuchali pięknych i refleksyjnych utworów.  Muzyczne spotkanie było doskonałą chwilą relaksu i okazją do wspólnego przeżywania święta.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.