ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Koncert walentynkowy i wystawa malarska w Ząbkowickim Ośrodku Kultury

17.02.2014
Piosenki o miłości i nie tylko w wykonaniu Marka Cieśli można było usłyszeć na wyjątkowym kameralnym koncercie, który odbył się w walentynkowy wieczór w Ząbkowickim Ośrodku Kultury.

Miłość jest głównym  tematem poetów, piosenkarzy, malarzy oraz  innych twórców. I to właśnie sztuka kochania (Ars Amandi) była tematem przewodnim koncertu jak i wystawy obrazów. Marek Cieśla pochodzi z Dzierżoniowa, jest muzykiem, malarzem, poetą, nauczycielem.  Próbki jego wszechstronności mógł zobaczyć i usłyszeć każdy, kto przyszedł 14 lutego do ZOK-u. Artysta podzielił się z publicznością wspaniałymi emocjami i swoją pasją do muzyki. Zabrał wszystkich w nastrojową podróż – do krainy dawnych przebojów m.in. Seweryna Krajewskiego czy The Beatles. Po koncercie swoje pierwsze wiersze zaprezentował po raz pierwszy ząbkowiczanin Paweł Rak.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.