ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Konferencja dla Przedsiębiorców w ramach IX Prezentacji Gospodarczych Ziemi Ząbkowickiej i II Ząbkowickich Targów Rolno-Spożywczych

10.09.2015
W najbliższy weekend 12 i 13 września w Hali "Słoneczna" przy ul. Powstańców Warszawy 8i w Ząbkowicach Śląskich odbędzie się Konferencja dla Przedsiębiorców. Udział w konferencjach jest bezpłatny. Tematy konferencji są związane przede wszystkim z możliwościami pozyskania środków na działalność gospodarczą, czyli jak rozwinąć swój biznes, jak sięgać po środki unijne, jakie wsparcie będzie dostępne wkrótce dla przedsiębiorców w ramach nowego okresu programowania 2014-2020. Pojawią się również tematy z ubezpieczeń społecznych, prawa pracy czy z zakresu aspektów prawnych prowadzenia działalności gospodarczej. Na pewno każdy przedsiębiorca znajdzie dla siebie interesujący temat.

Konferencja ma charakter otwarty i przeznaczona dla wszystkich przedsiębiorców, rolników ale także dla osób chcących rozpocząć działalność gospodarczą.

Zapraszamy do zapoznania się z programem konferencji – szczegóły na plakacie.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.