ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Konkurs na najbardziej przerażające przebranie podczas „Parady Potworów”

24.08.2015
W ramach XVII Weekendu z Frankensteinem 29 sierpnia o godzinie 17:00 na ząbkowickim rynku odbędzie się „Parada Potworów”. Zachęcamy wszystkich mieszkańców, Gości i turystów do wspólnej zabawy i udziału w konkursie na najciekawsze i najbardziej przerażające przebranie. Podczas "Parady Potworów" - mile widziane akcesoria dźwiękowe: bębenki, trąbki, piszczałki, dzwonki itp. które będą oznajmiały o przemarszu Parady ulicami miasta.

Aby wziąć udział w Konkursie, Uczestnik powinien spełnić łącznie następujące warunki:

1. przebrać się kostium/strój nawiązujący tematycznie do Weekendu z Frankensteinem i Parady Potworów;

2. w sobotę 29 sierpnia 2015 r. w godz. 16.00-16.45 należy stawić się na Ząbkowickim Rynku pod Ratuszem w celu wykonania zdjęć uczestników „Parady Potworów” oraz przekazać wypełnioną kartę zgłoszenia udziału w Konkursie;

3. przemaszerować w Paradzie Potworów, która rozpocznie się w sobotę 29 sierpnia 2015 r. o godz. 17.00.

Straszny korowód przemaszeruje ulicami miasta w kierunku zamku – zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzież oraz dorosłych. Oceny strojów na podstawie wykonanych zdjęć oraz wizerunku zaprezentowanego podczas Parady Potworów dokona Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora, która oceni stroje/wizerunek i przyzna jedną nagrodę rzeczową w każdej z następujących kategorii wiekowych:

• dzieci (wiek przedszkolny i szkolny- do 13 roku życia),

• młodzież (od 13 do 18 roku życia),

• dorośli (od 18 roku życia).

Oficjalne rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się w dniu 29 sierpnia 2015 roku ok. godz. 20.00 na scenie głównej plantów zamkowych. Na autorów najciekawszych i najstraszniejszych przebrań czekają atrakcyjne nagrody .

Szczegóły konkursu w poniższym regulaminie.

DO POBRANIA:

REGULAMIN - link

KARTA ZGŁOSZENIA - link


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.