ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Konkurs na najładniejszą posesję i balkon – nagrody rozdane

30.10.2012
Uroczyste wręczenie nagród w konkursie na najładniejszą posesję i balkon Gminy Ząbkowice Śląskie miało miejsce w dniu 29 października 2012 r. w Urzędzie Miejskim. Burmistrz Marcin Orzeszek, wręczając nagrody, dziękował laureatkom za podnoszenie walorów estetycznych i wizerunku miasta oraz za upowszechnianie wartości proekologicznych.

Ogłoszony w lipcu konkurs doczekał się rozstrzygnięcia. Przeglądu zgłoszeń konkursowych dokonała powołana komisja w składzie: Iwona Aibin – Przewodnicząca Komisji, Ryszard Sobala, Justyna Giryn i Danuta Wyskwarska. Oto lista zwycięzców:

 Pani Symeona Sadowska – nagroda za najładniejszą posesję

Pani Maria Furca –  nagroda za najładniejszą posesję

Pani Eliza Pokryszka – nagroda za najładniejszy balkon

W dniu uroczystego ogłoszenia wyników konkursu Burmistrz wręczył zwyciężczyniom nagrody oraz upominki z Miasta Krzywej Wieży i Frankensteina. Gratulujemy Paniom pięknych, zadbanych posesji i balkonu.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.