ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Konkurs na najładniejszą posesję i balkon w Gminie Ząbkowice Śląskie 2019

07.08.2019
Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Ząbkowice Śląskie do wzięcia udziału w konkursie „Najładniejsza Posesja i Balkon w Gminie Ząbkowice Śląskie w 2019 roku". Celem konkursu jest propagowanie zachowań proekologicznych lokalnej społeczności, dążenie do podniesienia poziomu czystości i estetyki posesji poprzez wyzwolenie u mieszkańców Gminy Ząbkowice Śląskie potrzeby dbania o czystość swojego otoczenia, które jest miejscem przebywania i odpoczynku. Niniejszy konkurs poprzez współzawodnictwo ma także na celu kształtowanie postawy współodpowiedzialności mieszkańców za estetykę i wizerunek Gminy.

Cele te będą realizowane poprzez: ogólne wrażenie i utrzymanie  czystości, ciekawe rozwiązania zagospodarowania przestrzeni posesji lub balkonu – różnorodność roślin (nasadzenia sezonowe, wieloletnie), obiekty małej architektury - altanki, oczka wodne, studnie, ławki itp. oraz oryginalność i pomysł na zagospodarowanie posesji lub balkonu.

Konkurs przebiega w trzech kategoriach:

-          Najładniejsza posesja wiejska

-          Najładniejsza posesja miejska

-          Najładniejszy balkon

O nagrodę Burmistrza Ząbkowic Śląskich ubiegać się mogą władający posesją lub balkonem położonym na terenie Gminy Ząbkowice Śląskie. Celem organizacji konkursu jest podniesienie walorów estetycznych i ogólnego wyglądu Gminy Ząbkowice Śląskie.

Zgłoszenia konkursowe należy składać od 02 sierpnia do 10 września 2019 roku - karta zgłoszenia do pobrania poniżej.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.