ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ BOMBKĘ ŚWIĄTECZNĄ GMINY ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE – zapraszamy do udziału!

06.12.2013
Drodzy Mieszkańcy i Goście – zapraszamy do udziału w konkursie na najpiękniejszą bombkę świąteczną Gminy Ząbkowice Śląskie. Konkurs adresowany jest do wszystkich – bez ograniczeń wiekowych. Własnoręcznie wykonaną bombkę można zgłaszać w czterech kategoriach: indywidualna (dzieci przedszkolne, szkoły podstawowe i gimnazja), indywidualna dorośli, rodzina, instytucja/organizacja. Celem konkursu jest przybliżenie i podtrzymanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia, zainspirowanie mieszkańców gminy Ząbkowice Śląskie sztuką obrzędową.

Każdy Uczestnik Konkursu zgłasza 1 pracę, co równa się jednej wykonanej własnoręcznie bombce. Prace muszą być wykonane samodzielnie, muszą być pracami autorskimi wcześniej nienagradzanymi w innych konkursach i nigdzie wcześniej niepublikowanymi. Szczegóły wymogów technicznych wykonania bombki, wskazanych materiałów plastycznych oraz wszelkie wytyczne znajdują się w regulaminie konkursu.

Prace plastyczne wraz z kartą zgłoszenia i oświadczeniami Uczestnika Konkursu należy dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą na adres:

Ząbkowicki Ośrodek Kultury
Rynek 24
57-200 Ząbkowice Śląskie

Termin dostarczenia/przesłania prac mija dnia 9 grudnia 2013. Liczy się data stempla pocztowego lub potwierdzenia w Biurze Interesanta Urzędu Miejskiego.

Oficjalne rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 14 grudnia 2013 o godz. 14.00 podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego na ząbkowickim rynku. Pokonkursowa wystawa prac odbędzie się w ZOK-u w dniach od 16 grudnia 2013 do 06 stycznia 2014.

Zatem – do dzieła! Kreatywność, pomysłowość i twórczy polot mile widziane.

Zarządzenie Nr 348/XI/EKS-2013 w sprawie ustalenia Regulaminu konkursu na najpiękniejszą bombkę świąteczną Gminy Ząbkowice Śląskie.

 

Regulamin Konkursu

Karta zgłoszenia

Oświadczenie uczestnika

Oświadczenia opiekuna/wychowawcy.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.