ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Konkurs recytatorski dla najmłodszych rozstrzygnięty

26.03.2013
"W Ząbkowicach wiosną zapachniało" - to tytuł kolejnego konkursu przygotowanego przez Bibliotekę Publiczną. 22 marca wiersze o wiośnie wyrecytowały dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych naszej gminy.

Jury w składzie:Maria Kodym, Iwona Padło i Jolanta Gabrysz  po wysłuchaniu 35 uczestników nagrodziła następujące osoby: w kategorii przedszkola I miejsce otrzymała Amelia Jędryczko ze SP z Oddziałem Przedszkolnym w Zwróconej, II miejsce Wiktoria Chochorowska z Przedszkola Publicznego nr 2 w Ząbkowicach Śl. a III miejsce Agata Adamczyk z Przedszkola Publicznego nr 5 w Ząbkowicach Śl.

Ponadto wyróżnione zostały Justyna Dominik z Zespół Przedszkolno-Szkolny w Stolcu i Maria Białokryty ze SP nr 1 z Oddziałem Przedszkolnym w Tarnowie. W kategorii szkoły podstawowe I miejsce zajęła Klaudia Musiała, II miejsce Wiktoria Olinkiewicz ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śl., III miejsce Michał Bednarczyk ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Ząbkowicach Śl. Wyróżnienia trafiły do Mikołaja Guleja ze Szkoły Podstawowej  nr 2 z Oddziałem Przedszkolnym w Ząbkowicach Śl. i Patrycji Obrał z Zespołu Przedszkolno-Szkolnego w Stolcu. Gratulujemy!!!

Tekst i fot. Elżbieta Mostowy

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.