ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Konkurs z okazji Dnia Babci i Dziadka rozstrzygnięty!

01.02.2022
Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za udział w naszym konkursie. Poniżej prezentujemy wyniki – zgodnie z Regulaminem Konkursu, zwyciężyło 3 autorów zdjęć z największą ilością polubień/reakcji na Fanpage Miasto Krzywej Wieży i Frankensteina, którzy poprawnie wykonali zadanie konkursowe.

Zadaniem konkursowym było zamieszczenie w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku (Fanpage Miasto Krzywej Wieży i Frankensteina) zdjęcia z Babią lub Dziadkiem oraz polubienie posta konkursowego i Fanpage Ząbkowice Śląskie Miasto Krzywej Wieży. 

Każdy zwycięzca otrzymuje gadżety promocyjne związane z miastem Ząbkowice Śląskie!

Zwycięzcy:

(ilość polubień w dniu zakończenia konkursu - 24 stycznia 2022 r.)

Kinga Chudzikowska – 417 otrzymane polubienia;
Daria Słonopas – 75 otrzymanych polubień;
Krzysiu Kraszewski – 65 otrzymanych polubień.

Organizator Konkursu postanowił przyznać nagrody pocieszenia dla osób, które uzyskały dużą ilość reakcji, jednak nie spełniły przesłanki regulaminowej dot. warunków uczestnictwa - "w konkursie mogą brać udział jedynie mieszkańcy Miasta i Gminy Ząbkowice Śląskie".  

Nagrody pocieszenia:

Paulina Gębicka - 233 otrzymane polubienia;
Elisa Betta - 171 otrzymanych polubień.

Gratulujemy!

Po odbiór nagród zapraszamy do końca lutego 2022 r. Nagrody do odebrania w Urzędzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskich (ul. 1 Maja 15).

Zapraszamy i zachęcamy do obserwowania naszej strony – warto być przygotowanym na kolejne konkursy :)

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.