ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Konsultacje Programu Współpracy na 2017 rok

11.10.2016
W związku z trwającymi pracami nad programem współpracy Gminy Ząbkowice Śląskie z organizacjami pozarządowymi na 2017 r. serdecznie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dn. 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, mających siedzibę na terenie Gminy Ząbkowice Śląskie na spotkanie 19 października 2016 roku o godz. 14.00 w sali konferencyjnej nr 5 Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich.

            Spotkanie odbędzie się w celu zebrania opinii do programu i propozycji priorytetowych zadań publicznych od organizacji pozarządowych. Opinie i propozycje można przedstawić na spotkaniu, można również wpisać w załączonym formularzu i dostarczyć do Biura Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich lub do 20 października br. wysłać mailem na adres anna.marcinkow@zabkowiceslaskie.pl.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.