ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Konsultacje rocznego projektu programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia

15.09.2015
Uprzejmie informuję, że rozpoczęły się konsultacje rocznego programu współpracy Gminy Ząbkowice Śląskie z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2016. Zapraszamy organizacje pozarządowe z terenu Gminy Ząbkowice Śląskie oraz podmioty wymienione wyżej do wyrażania pisemnych opinii i uwag o projekcie programu , który zamieszczony został poniżej.

Uwagi i propozycje w formie pisemnej należy zamieścić na formularzu, który dostępny w siedzibie Urzędu Miejskiego (Wydział Edukacji, Kultury i Sportu – II piętro, pokój 28), na stronie BIP/Urząd Miejski/Organizacje pozarządowe/Program współpracy i sprawozdanie.

Wypełnione formularze można składać na biurze Interesanta Urzędu Miejskiego       ul. 1 Maja 15, Ząbkowice Śląskie, lub przesłać wypełniony formularz na adres e-mail: anna.marcinkow@zabkowiceslaskie.pl w terminie do 30 września 2015 r. do godz. 16.00

Formularz uwag - pobierz

Projekt rocznego programu współpracy - pobierz

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.