ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Konsultacje społeczne do Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Ząbkowice Śląskie

29.06.2020
W związku z przystąpieniem do sporządzenia Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Ząbkowice Śląskie, Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich w ramach projektu „Szkoła świadomego planowania przestrzennego 2.0, realizowanego w ramach II Osi priorytetowej, Działania 2.19 PO WER 2014-2020 uruchomił Portal Partycypacja INSPIRE.

Jest to narzędzie, które ma usprawnić oraz ułatwić proces konsultacji społecznych związanych z opracowywaniem dokumentu kształtującego politykę przestrzenną miasta i gminy Ząbkowice Śląskie, jakim jest Studium.

Dzięki, wprowadzonemu rozwiązaniu wszyscy mieszkańcy mogą w prosty i przystępny sposób składać wnioski do opracowywanego dokumentu planistycznego, które następnie zostaną poddane analizie i wzięte pod uwagę przy sporządzaniu projektu Studium.

Portal dostępny jest pod adresem:

http://mapa.inspire-hub.pl/partycypacja/gmina_zabkowice_slaskie

Zapraszamy do aktywnego udziału w procesie konsultacji społecznych, dzięki którym możemy mieć wpływ na otaczającą nas przestrzeń.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.