ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Konsultacje społeczne dot. utworzenia PARKU BIZNESU Z INKUBATOREM PRZEDSIĘBIORCZOŚCI w Ząbkowicach Śląskich

02.02.2021
Gmina Ząbkowice Śląskie zaprasza do zapoznania się z propozycją projektu dotyczącego utworzenia Parku Biznesu z Inkubatorem Przedsiębiorczości w Ząbkowicach Śląskich. Projekt jest zaplanowany do realizacji w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020, Osi priorytetowej 1 „Przedsiębiorstwa i innowacje”, Działanie 1.3 „Rozwój przedsiębiorczości”, Poddziałania 1.3.1 „Rozwój przedsiębiorczości – konkurs horyzontalny”, Schemat 1.3 B „Wsparcie infrastruktury przeznaczonej dla przedsiębiorców”.

Celem przedsięwzięcia jest zapewnienie lepszych warunków dla rozwoju MŚP na terenie Ząbkowic Śląskich, pobudzanie i promowanie lokalnej przedsiębiorczości, kreowanie i zapewnienie warunków do powstawania i rozwoju mikro, małych i średnich firm, w szczególności działających w branżach wskazanych w RSI o największym potencjale rozwojowym dla Dolnego Śląska tj.:

Branża chemiczna i farmaceutyczna
Mobilność przestrzenna
Żywność wysokiej jakości
Surowce naturalne i wtórne
Produkcja maszyn i urządzeń, obróbka materiałów
Technologie informacyjno-komunikacyjne (ICT)

Chętnych do ulokowania swojej działalności gospodarczej w planowanej do budowy infrastrukturze prosimy o wypełnienie  Ankiety : 

https://www.webankieta.pl/ankieta/598114/formularz-badanie-rynku-park-biznesu-z-inkubatorem-przedsiebiorczosci-w-zabkowicach-slaskich.html

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.