ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Konsultacje społeczne dotyczące Lokalnego Programu Rewitalizacji

18.05.2016
W związku z opracowywaniem Lokalnego Programu Rewitalizacji serdecznie zapraszamy na konsultacje społeczne – warsztaty diagnostyczne, które odbędą się 23 maja 2016 r. o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich.

Rewitalizacja to proces wyprowadzania ze stanu kryzysowego obszarów zdegradowanych, w którym nieodłącznym elementem jest partycypacja społeczna. Celem konsultacji jest omówienie propozycji wyznaczania obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji poprzez wymianę wiedzy z uczestnikami spotkania. Dzięki temu mieszkańcy będą posiadać możliwość włączenia się w proces powstawania dokumentu.

 

Program konsultacji:
1.Wprowadzenie – czym jest proces rewitalizacji.

2. Wyniki badania desk research (prezentacja)

3. Wyznaczenia obszaru zdegradowanego oraz obszaru przewidzianego do rewitalizacji.

4. Określenie głównych celów i działań w zakresie rewitalizacji Miasta i Gminy Ząbkowice Śląskie.

 Zapraszamy mieszkańców, przedsiębiorców, przedstawicieli organizacji pozarządowych i innych zainteresowanych procesem rewitalizacji. 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.