ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Konsultacje społeczne w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji na terenie Gminy Ząbkowice Śląskie

08.07.2024
Burmistrz Ząbkowic Śląskich ogłasza, że w terminie od 8 lipca do 11 sierpnia 2024 r. przeprowadzone zostaną konsultacje społeczne w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji na terenie Gminy Ząbkowice Śląskie w następujących formach:
  • wypełnienie formularza zgłaszania uwag
  • wypełnienie ankiety
  • uwagi ustne

Formularze uwag oraz ankiety można złożyć w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich, wysłać drogą pocztową na adres Urzędu Miejskiego, ul. 1 Maja 15, 57-200 Ząbkowice Śląskie lub przesłać w formie skanu drogą elektroniczną na adres e-mailowy: rewitalizacja@zabkowiceslaskie.pl. Uwagi ustne można zgłosić pod numerami telefonu 732 912 882, 732 912 861 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 13:00.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.