ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Kryty basen w Ząbkowicach Śląskich czynny już od soboty 6 czerwca - zapraszamy!

04.06.2020
Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 29 maja 2020 r. zniesione zostały przepisy zakazujące funkcjonowania basenów kąpielowych - w związku z tym, po prawie 3-miesięcznej przerwie, Słoneczny Park Wodny w Ząbkowicach Śląskich zostanie ponownie otwarty - zapraszamy w sobotę 6 czerwca 2020 r. od godz. 6:00 rano.

W związku z opublikowaniem wytycznych przez Ministerstwo Rozwoju orz Główny Inspektorat Sanitarny dla funkcjonowania pływalni i saun w trakcie epidemii SARS-CoV-2 w Polsce, prosimy o zapoznanie się z obostrzeniami i przestrzeganie zasad , które będą obowiązywały użytkowników Słonecznego Parku Wodnego w Ząbkowicach Śląskich: 

Życzymy przyjemnych wrażeń!

Wszystkie inne informacje na temat działalności  Ząbkowickiego Centrum Sportu i Rekreacji znajdziecie na stronach:

www.centrumsportu.com.pl

www.basenzabkowice.pl (tu niebawem ruszy sprzedaż biletów drogą internetową)

na instagramie: centrum_sportu_zabkowice

oraz na Facebooku: Ząbkowickie Centrum Sportu i Rekreacji.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.