ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Kryty basen w Ząbkowicach Śląskich otwarty od 19 lutego 2021 r. !

12.02.2021
19 lutego 2021 r. kryty basen w Ząbkowicach Śląskich po prawie dwumiesięcznej przerwie, będzie otwarty zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla grup zorganizowanych. To efekt kończącej się przerwy technologicznej, dzięki której woda we wszystkich nieckach basenowych została wymieniona. Wszystkie instalacje wodne zostały zdezynfekowane, podobnie jak niecki basenowe, wanny jacuzzi oraz zbiorniki przelewowe. Kolejna, wymagana przepisami sanitarnymi przerwa technologiczna dopiero w roku 2022.

Kryty basen w Ząbkowicach Śląskich będzie czynny codziennie od godziny 6:00 do godziny 22:00. Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 11 lutego 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, obiekt będzie otwarty w ścisłym reżimie sanitarnym.

Obecnie we wszystkich nieckach basenowych woda została już uzupełniona, trwają prace związane z podniesienie jej temperatury oraz dostosowaniem jej jakości do wymogów Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 roku w sprawie wymagań jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach. Po pozytywnych, laboratoryjnych badaniach jakości wody Słoneczny Park Wodny zostanie ponownie otwarty dla klientów.

W obiekcie będą świadczone usługi:

- nauka pływania i doskonalenia pływania dla dzieci i młodzieży

- nauka pływania i doskonalenia pływania dla osób dorosłych

- kursy na ratowników wodnych i instruktorów pływania

- kursy kwalifikowanej pierwszej pomocy

- nauka pływania w ramach programu „Umiem Pływać”

- lekcje wychowania fizycznego dla uczniów

- gimnastyka wodna „Aqua Fitness”

- zajęcia z gimnastyki wodnej dla seniorów „Aqua Senior Fitness”

- bezpłatne zajęcia rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych

- i wiele innych

Zapraszamy!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.