ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Krzywa wieża w nowym spocie reklamowym

30.10.2012
Nasz sztandarowy zabytek rozbłysnął w świetle reflektorów i kamer. 29 października 2012 roku odbywały się nagrania i zdjęcia do profesjonalnego spotu reklamowego, w którym - Krzywa Wieża, pierwsza w Polsce i druga w Europie, będzie elementem promującym Dolny Śląsk. Prowadząca je ekipa filmowa była pod wrażeniem tego niezwykle oryginalnego zabytku szczególnie nocą.

W realizacji nagrań udział wzięli statyści – młodzież z terenu Gminy Ząbkowice Śląskie, którym dziękujemy za kilkugodzinne zaangażowanie i wytrwałość.

 „Profesjonalny spot reklamowy najbardziej rozpoznawalnego naszego produktu turystycznego jest kolejnym ważnym elementem promocji Ząbkowic Śląskich jako miasta Krzywej Wieży i Frankensteina. Cieszy mnie fakt, że Krzywa Wieża znajdzie się w szerokiej kampanii promocyjnej Dolnego Śląska” – mówi burmistrz Marcin Orzeszek.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.