ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Kurs na języki obce

17.10.2016
W Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Ząbkowicach Śląskich rusza „Kurs na języki obce”.

Jest to nowy program firmy Funmedia, dzięki któremu użytkownicy mogą uzyskać bezpłatny dostęp do e-learningowych kursów językowych: angielskiego (w tym angielskiego biznesowego), niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego. Kurs przeznaczony jest dla dorosłych i dzieci od 10 roku życia.

Kursy są dostępne na multimedialnej platformie www.lerni.us. Składają się z filmów, dialogów, fotolekcji, kącików gramatycznych, modułów nauki słówek czy sprawdzających poprawność wymowy. Metoda nauczania opiera się na naturalnych procesach poznawczych. Wykorzystuje tak zwaną immersję językową, czyli całkowite zanurzenie w języku, dzięki któremu w szybkim tempie można opanować wybrany język, a efekty widoczne są już po kilku sesjach nauki.

Z kursu można korzystać w bibliotece jak i w domu. Aby uzyskać kod dostępu do języków należy odwiedzić Oddział dla dzieci (Ratusz I piętro) i podać swój adres e-mail. Na miejscu udzielone zostaną także instrukcje dotyczące obsługi platformy.
 
Zapraszamy!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.