ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

„Łączą nas drzewa” - kolejna edycja „Zielonej Gminy”

15.03.2017
Marcin Orzeszek Burmistrz Ząbkowic Śląskich zaprasza wszystkich mieszkańców gminy, wspólnoty mieszkaniowe oraz instytucje do wzięcia udziału w kolejnej edycji akcji „Zielona Gmina Ząbkowice Śląskie”. Celem IV już edycji pod hasłem „Łączą nas drzewa„ jest sadzenie drzew w mieście, a także promocja zieleni, mająca za zadanie zwiększyć świadomość ekologiczną w naszej Gminie. Rozpoczynamy w sobotę, 25 marca o godzinie 11:00 w Parku Miejskim im. Sybiraków w Ząbkowicach Śląskich.

Burmistrz Marcin Orzeszek zaprasza wszystkich mieszkańców do wspólnego sadzenia drzew, podczas którego wspólnie z nadleśnictwem Bardo Śląskie oraz nadleśnictwem Henryków rozda 500  sadzonek świerka uczestnikom biorącym udział w akcji. Sprawmy, aby drzewa połączyły nas w ten dzień. Sobota 25 marca to okazja do rodzinnego spaceru i odpoczynku na świeżym powietrzu. Pamiętajmy, że sadzenie drzew to najpiękniejszy dar z naszej strony w kierunku  ochrony środowiska.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.