ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Latali na hulajnogach – Frankie Scooter Jamm 2016 w Ząbkowicach Śląskich

09.05.2016
Ząbkowicka inwestycja sprzed niespełna dwóch lat - skatepark posłużyła jako miejsce pierwszych Otwartych Mistrzostw Ząbkowic Śląskich w jeździe na hulajnodze. Niezwykle efektowne tricki takie jak salta w powietrzu czy wymachiwanie hulajnogą podczas skoków prezentowali zawodnicy którzy przyjechali m.in. z Obornik, Legnicy, Wrocławia oraz z Ząbkowic Śląskich.

Hulajnoga dla wielu kojarzy się z najmłodszymi i beztroska zabawą. Jednak, to co prezentowali zawodnicy na ząbkowickim skateparku bardzo często wzbudzało wśród publiczności: zachwyt, podziw ale i przerażenie ze względu na trudne akrobacje oraz combo, czyli połączonych tricków w powietrzu (np. tailwhipa, manuala i grinde’a). Młodzi zawodnicy wykazywali się niesamowitymi umiejętnościami panowania nad hulajnogą, koordynacją ruchową czy skocznością.

WYNIKI FRANKIE SCOOTER JAM - hulajnoga

1.Bartosz Oskroba

2. Bartosz Listek

3. Piotr Bąbik

4.Kacper Ścipniak

5. Miłosz Nowak

6. Kuba Zaborowski

7.Wojtek Kosowski

8.Kamil Negra

9.Leon Staniszek

10. Grzegorz Ostaszewski

 

BEST TRICK:

1.Bartosz Oskroba

2.Bartosz Listek

3.Miłosz Nowak 

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.