ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Letni wypoczynek dzieci i młodzieży z Gminy Ząbkowice Śląskie

07.08.2015
W dniu 01 sierpnia 2015 r. 40 dzieci i młodzieży z Gminy Ząbkowice Śląskie powróciło z wypoczynku letniego z miejscowości Łazy nad morzem Bałtyckim. Koloniści wypoczywali w Ośrodku Wypoczynkowym „BRYZA” w Łazach.

Organizatorem koloni było Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci i Młodzieży SOSW „Szansa” z Ząbkowic Śląskich, a wypoczynek sfinansowany został przez Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich w kwocie 34 000,00 zł

W ramach wypoczynku koloniści uczestniczyli w  rejsie statkiem „Koszałek” po jeziorze Jamno, czynnie popływali  w Aquaparku w Kołobrzegu oraz w Fabryce Zabawek Pluszowych  dowiedzieli się jak od podstaw powstają najsympatyczniejsze pluszowe Przytulanki.

Najlepiej jednak wspominają miejscowość Zieleniewo, gdzie koloniści nie tylko poczuli się tam jak w prawdziwym Westernie, ale zobaczyli również Wioskę Indiańską, ZOO, lunapark oraz mogli pojeździć zabawnym wozem z puszek.

Dzięki paniom wychowawczyniom dzieci brały udział w różnych konkursach: plastycznym, Mam Talent, Olimpiada Sportowa, wybór Miss i Mistera kolonii, rzeźby z piasku. 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.