ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Marcin Orzeszek w Komitecie decydującym o przyznawaniu środków z Euroregionu Glacensis

22.04.2016
Burmistrz Ząbkowic Śląskich Marcin Orzeszek został powołany w dniu dzisiejszym przez Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia Gmin Polskich Euroregionu Glacensis do składu Euroregionalnego Komitetu Sterującego Funduszu Mikroprojektów w Euroregionie Glacensis Program Interreg V-A Republika Czeska - Polska. Tym samym został członkiem 7-osobowego zespołu, oceniającego wnioski o przyznanie dofinansowanie w ramach euroregionu.

We wcześniejszych latach Gmina Ząbkowice Śląskie pozyskiwała z Euroregionu Glacensis dofinansowania m.in. na Jarmark Wielkanocny i Bożonarodzeniowy oraz na zakup samochody ratowniczo-gaśniczego dla OSP Tarnów. 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.