ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Mieszkańcy Bobolic z kolejną inicjatywą

03.11.2015
Sołectwo Bobolice otrzyma grant w wysokości 4 000,00 zł na projekt pn.: „Camp Nou w Bobolicach” na zakup i wykonanie piłko chwytów na boisku sportowym.

Gmina Ząbkowice Śląskie, na wniosek grupy mieszkańców wsi Bobolice złożyła wniosek w ramach konkursu grantowego „Tu mieszkam tu zmieniam” –  II edycja, którego organizatorem jest Fundacja Banku Zachodniego WBK we współpracy z Bankiem Zachodnim WBK S.A. Najbardziej zaangażowani mieszkańcy sołectwa Bobolice w przygotowanie przedsięwzięcia to: Pan Janusz Labok, Pan Paweł Kobrzak oraz Państwo Maria i Stanisław Kurzyp, przygotowali wszelkie niezbędne informacje do projektu, a Gmina złożyła go na ich prośbę.  

Gratulujemy i zachęcamy pozostałe sołectwa do udziału w tego typu konkursach.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.