ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Mikołajkowa z zabawa z „Osiedlowym Uśmiechem”

22.12.2017
W dniu 20. grudnia 2017 r. Stowarzyszenie Pomocy Potrzebującym OSIEDLOWY UŚMIECH zorganizowało zabawę świąteczną z Mikołajem, dla dzieci z osiedla pallotyńskiego, które uczestniczyły w warsztatach bożonarodzeniowych od 20. listopada.

Podczas warsztatów dzieci wykonały szereg ozdób świątecznych: bombek, łańcuchów, kurpiowskich dekoracji, lukrowanych pierników, ozdób z masy solnej, kartek świątecznych, stroików oraz drobnych świątecznych upominków.

W ostatnim dniu warsztatów dzieci odwiedził św. Mikołaj i obdarował wszystkich prezentami. Zabawę  wokalnie przygotowali i poprowadzili Weronika Wójcik i Pan Paweł Oleasz. Nie zabrakło konkursów, zabaw i pysznego poczęstunku.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.