ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Modernizacja pond 4 km dróg w miejscowościach: Strąkowa, Braszowice oraz Olbrachcice Wielkie

04.04.2013
Gmina Ząbkowice Śląskie otrzymała kolejne dofinansowanie! Sejmik Województwa Dolnośląskiego przyznał naszej Gminie dotacje celowe na modernizację dróg w miejscowościach: Strąkowa, Braszowice oraz Olbrachcice Wielkie. Otrzymane dotacje na łączną kwotę 673 600 złotych pozwolą na przebudowę ponad 4 km dróg wewnętrznych.

Są to kolejne miejscowości na terenach wiejskich naszej gminy, w których zaczynamy modernizację dróg wewnętrznych w technologii asfaltowej. Korzystając z dofinansowania Urzędu Marszałkowskiego w ubiegłym roku zmodernizowaliśmy część dróg w miejscowości Stolec. Stan techniczny dróg wewnątrz niemal wszystkich miejscowości wiejskich naszej gminy wymaga poprawy, dlatego chcemy je sukcesywnie  modernizować – mówi burmistrz Marcin Orzeszek.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.