ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Nabór na staż zawodowy w Referacie Rozwoju i Promocji Urzędu Miejskiego

13.06.2022
Interesuje Cię tematyka z zakresu social media, public relations i promocji? Jesteś osobą dyspozycyjną, komunikatywną i umiejącą pracować w zespole? Zgłoś swoją kandydaturę a odbycie stażu zawodowego w Referacie Rozwoju i Promocji Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich.

Dokumenty aplikacyjne w postaci listu motywacyjnego oraz życiorysu (CV) wraz  z podpisaną klauzulą o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2019 r., poz. 1781 z późn. zm.) należy składać w siedzibie Urzędu Miejskiego (Biuro Obsługi Interesanta, parter) lub pocztą na adres: Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich, ul. 1 Maja 15, 57-200  Ząbkowice Śląskie w terminie do 30.06.2022 r.

Aby mieć możliwość odbycia stażu należy być osobą zarejestrowaną w PUP.

Poniżej można zapoznać się z zakresem czynności na Stanowisku ds. promocji - staż

  1. Prowadzenie spraw związanych z kreowaniem wizerunku Gminy Ząbkowice Śląskie i jej promocją na zewnątrz, w tym w mediach lokalnych i ponadlokalnych. 
  2. Projektowanie graficzne materiałów promocyjnych.
  3. Organizacja i współorganizacja konferencji prasowych oraz innych uroczystości z udziałem Burmistrza Ząbkowic Śląskich.
  4. Redakcja i prowadzenie stron internetowych urzędu.
  5. Prowadzenie profilów na portalach społecznościowych.
  6. Promocja gminy w mediach, monitoring i analiza przekazów medialnych.           
  7. Obsługa fotograficzna imprez, spotkań, konferencji oraz obróbka graficzna zdjęć.           
  8. Tworzenie prezentacji multimedialnych, filmów i innych materiałów promocyjnych.
  9. Opracowywanie i prowadzenie korespondencji okolicznościowej.

Szczegółowych informacji w przedmiocie w/w oferty stażu można uzyskać pod nr telefonu 74 8 165 306.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.