ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Nabór wniosków o dotacje na wiaty śmietnikowe

28.03.2022
Informujemy o możliwości składania wniosków o dotację na budowę lub przebudowę wiaty śmietnikowej. Zgodnie z Uchwałą Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich Nr LVI/372/2022 z dnia 27 stycznia 2022 roku w sprawie określenia zasad udzielania dotacji celowych ze środków budżetu Gminy Ząbkowice Śląskie na dofinansowanie budowy lub przebudowy wiat śmietnikowych, dotację może uzyskać właściciel nieruchomości, na której będzie realizowane przedsięwzięcie lub wnioskodawca posiadający zgodę właściciela nieruchomości na jej wykorzystanie przez okres min. 5 lat na przedsięwzięcie polegające na budowie lub przebudowie wiaty śmietnikowej.

Wysokość dotacji wynosi do 50% kosztów kwalifikowanych, jednak nie więcej niż 10 000 zł. Wnioski przyjmowane będą do momentu wyczerpania środków przeznaczonych na ten cel w budżecie gminy.

Regulamin udzielania dotacji oraz wzór wniosku dostępny na stronie:

https://bip.zabkowiceslaskie.pl/attachments/download/14163

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.