ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Nadchodzą Dni i Noce Krzywej Wieży!

06.07.2015
Już w ten weekend moc atrakcji w Ząbkowicach Śląskich! Już od piątku rozpoczynamy świętowanie warsztatami plastycznymi dla dzieci i turniejem Beach Soccera na rynku, skąd wieczorem przenosimy się na planty zamkowe gdzie wystąpią: Arlewueen, Fairy Tale Show, Tabu i Bracia z Krzysztofem Cugowskim, zaś od północy zabawa pod gwiazdami przy zespole Tayfuny. Sobotnie atrakcje i imprezy otworzy uliczka zdrowia oraz teatr w plenerze – Bajkolandia oraz turniej samorządowców w piłkę plażową. Następnie ząbkowicki sztab WOŚP odsłoni wylicytowane kostki brukowe, a na szczycie Krzywej Wieży rozpocznie się niezwykły koncert. Wszystkich zapraszamy też do wspólnego tańca pod Krzywą Wieżą – razem będziemy tańczyć belgijkę!

Również w sobotę odbędą się Otwarte Mistrzostwa Ząbkowic Śląskich w piłce plażowej, będzie można zagrać w plenerową grę „Poznajemy Ząbkowice Śląskie”, a na najmłodszych będą czekały warsztaty cukiernicze – „Krzywa Wieża w lukrze” oraz klocki lego, z których dzieci będą budowały Krzywe Wieże. Wieczorem znów przeniesiemy się na planty zamkowe, gdzie wystąpią: Amatorski Ruch Artystyczny ZOK, Radek Tarach, Frankenstein Children, Bisz/B.O.K. Band oraz Wilki! 

W ten weekend masz tylko jedno wyjście – być w Ząbkowicach Śląskich na Dniach i Nocach Krzywej Wieży! Bawmy się razem! 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.