ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Nagroda dla każdego Mieszkańca, który zaszczepi się w dniu 30 października 2021 w Ząbkowicach Śląskich!

21.10.2021
Zapraszamy na szczepienia przeciwko Covid-19 - każdy Mieszkaniec Gminy Ząbkowice Śląskie, który zaszczepi się w sobotę 30 października 2021 r. w CM Salus w Ząbkowicach Śląskich otrzyma do wyboru karnet na kryty basen w Ząbkowicach Śląskich lub bilet na wydarzenie kulturalne.

 

Szczepienia w dniu 30.10.2021 w godzinach 8.00 -12.00 w CM Salus ul. Powstańców Warszawy 8 w, Ząbkowice Śląskie. 

Dostępne szczepionki Johnson&Johnson i Pfaizer. 

Pacjenci mogą zaszczepić się również III dawką jednak warunkiem jej otrzymania jest półroczny odstęp czasu od podania II dawki. Rejestracja w dniu szczepienia lub za pośrednictwem ogólnopolskiej infolinii Narodowego Programu Szczepień 989.

Szczegóły dotyczące nagród:

KARNET DO SŁONECZNEGO PARKU WODNEGO - wartość 115 zł, do wykorzystania w ciągu 90 dni (oferta Ząbkowickiego Centrum Sportu i Rekreacji dostępna na stronie: http://www.centrumsportu.com.pl/);

BILET NA WYDARZENIE KULTURALNE - wartość 70 zł, koncert w dniu 19 grudnia 2021 r. (oferta Ząbkowickiego Centrum Kultury i Turystyki dostępna na stronie: http://www.zckit.pl/):

 

 

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.