ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

„Najładniejsza posesja i balkon w Gminie Ząbkowice Śląskie w 2017 roku"

08.05.2017
Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców Gminy Ząbkowice Śląskie do wzięcia udziału w konkursie „Najładniejsza posesja i balkon w Gminie Ząbkowice Śląskie w 2017 roku", którego celem jest polepszenie wizerunku naszej gminy poprzez dbanie o poziom czystości i estetyki posesji. Niniejszy konkurs poprzez współzawodnictwo ma na celu kształtowanie postawy współodpowiedzialności za nasze otoczenie, w którym na co dzień przebywamy i odpoczywamy.

Komisja Konkursowa powołana przez Burmistrza Ząbkowic Śląskich oceniać będzie zgłoszenia pod względem ogólnego wrażenia i utrzymania czystości, ciekawych rozwiązań zagospodarowania przestrzeni posesji lub balkonu, różnorodności roślin, ilości i jakości obiektów małej archiktektury tj. altanki, oczka wodne, studnie, ławki itp. oraz oryginalności i pomysłu na zagospodarowanie posesji lub balkon.

Konkurs przebiega w trzech kategoriach:

-          Najładniejsza posesja wiejska

-          Najładniejsza posesja miejska

-          Najładniejszy balkon

Posesje i balkony do konkursu należy zgłaszać do 31 sierpnia 2017 roku na poniższym formularzu:

karta-zgloszenia-do-konkursu-2017.docx 

Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko władającego, adres posesji lub balkonu, telefon kontaktowy, krótki opis oraz aktualne zdjęcia - minimum 3 szt., oraz podpis. Podpisane zgłoszenie do konkursu jest równoznaczne ze zgodą na prezentację posesji lub balkonu i danych o władającym wraz z jego wizerunkiem w mediach.

zarzadzenie-wraz-z-regulaminem.pdf

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.