ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Nauczyciele zwycięzcami Ząbkowickiej Ligi Futsalu

12.02.2018
Drużyna nauczycieli, która do fazy play-off dostała się „rzutem na taśmę” w ostatniej kolejce fazy zasadniczej zajmując 4 miejsce w tabeli okazała się najlepszym zespołem w sobotnich finałach. Nauczyciele w półfinale pokonali drużynę Precelka, zaś w wielkim finale w pokonanym polu pozostawiła Orła z Piławy Dolnej. Trzecie miejsce pomimo braków kadrowych wywalczyli zawodnicy Consultor Team, pokonując w meczu o trzecie miejsce Precelka. Podczas sobotnich finałów ZLF rozegrane zostały także mecze finałowe Ząbkowickiej Ligi MINI Futsalu. W kategorii klas I-III zwyciężyła drużyna ORLIK 1 pokonując swoich kolegów z ORLIK 2, natomiast w kategorii klas IV-VI drużyna Amatorów z Ziębic pokonała zespół Braszowic.

Na zakończenie sezonu Ząbkowickiej Ligi Futsalu wręczono również nagrody indywidualne – najlepszym bramkarzem został Piotr Gembara (Precelek), najlepszym zawodnikiem Mateusz Faron (Consultor Team) a królem strzelców zostało dwóch zawodników: Kamil Kuska (Nauczyciele) oraz Paweł Dudzic (Consultor Team).

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.