ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Nawiedzony Dom i Krzywa Wieża Nocą

08.06.2012
W drugi weekend czerwca w dniach od 8 do 10 Dwór Kaufunga ożyje...a właściwie... opanowany zostanie przez upiory i strachy. Do tego będzie można wejść na Krzywą Wieżę w nocy z lampionami.

 

W Ząbkowicach Śląskich nocne zwiedzanie Krzywej Wieży z lampionami oświetlającymi drogę na jej szczyt będzie możliwy w piątek (8 czerwca) i sobotę (9 czerwca) od godziny 19:00 aż do północy oraz w ciągu dnia 10:00 do 18:00. Cena za niezapomniany widok jaki czeka zwiedzających to 2 zł za bilet ulgowy oraz 4 zł za bilet normalny.

Równie interesującą atrakcją będzie Nawiedzony Dom, który mieści się w Izbie Pamiątek Regionalnych przy ulicy Krzywej. Przez trzy dni aktorzy z Teatru Prawdziwego przeistoczą się w upiory, strachy, zjawy i widma, które zapewne dostarczą wielu niesamowitych przeżyć i pozytywnych emocji... Nawiedzony dom otwarty będzie 8-10 czerwca w godzinach 15:00 - 22:00. Bilet wstępu do Nawiedzonego Domu, gdzie atrakcje są gwarantowane to koszt 5 złotych. Serdecznie zapraszamy!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.