ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

„Niech kolęda płynie z serca i uczy nas miłości” – świąteczne widowisko muzyczne

22.12.2016
Ząbkowicka szkoła CASIO zorganizowała po raz kolejny w Ząbkowickim Ośrodku Kultury świąteczne widowisko muzyczne pt. „Betlejem Naszych Czasów”. Licznie zgromadzeni mieszkańcy zgodnie podkreślali wyjątkowość i niezwykłą wrażliwość artystów, co wyrazili zresztą poprzez owację na stojąco po zakończonym występie.

Występ wzbogacony był dźwiękami skrzypiec i gitar, na wokalu wystąpili uczniowie szkoły CASIO oraz gościnnie Dawid Cekiera. Wysłuchaliśmy wyjątkowych aranżacji tak tych znanych jak i mniej znanych kolęd i pastorałek. Całość doskonale spinały recytowane komentarze do śpiewanych utworów, odnoszące się do Narodzenia Jezusa w każdym z nas. 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.