ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

„Niepodległa. Niepokorna.” - koncert Ząbkowickiej Szkoły Muzycznej z okazji Dnia Niepodległości

14.11.2017
_
Ząbkowicka Szkoła Muzyczna prowadzona przez państwa Michała i Agnieszkę Bartkiewicz przygotowała okolicznościowy koncert z okazji Święta Niepodległości. W piątkowe popołudnie sala widowiskowa Ząbkowickiego Ośrodka Kultury wypełniła się niemal do ostatniego miejsca. Zgromadzeni mieszkańcy oraz goście wysłuchali ponad godzinnego koncertu, w którym uczniowie Ząbkowickiej Szkoły Muzycznej zaprezentowali bardziej i mniej znane utwory patriotyczne. Nie zabrakło m.in. „Dziś idę walczyć, mamo”, „O mój rozmarynie” czy „Przybyli ułani”.

Dziękujemy szkole za wspaniały i poruszający koncert. Już dziś zapraszamy także na kolejny koncert przygotowywany przez szkołę muzyczną, tym razem z okazji Bożego Narodzenia.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.