ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Nowa jakość nauki w gminnych szkołach

15.02.2019
Burmistrz Marcin Orzeszek odwiedził szkoły podstawowe: nr 3 i nr 2 oraz przedszkole publiczne nr 4, które właśnie wzbogaciły się o nowe pomoce dydaktyczne dla uczniów. W podstawówkach uczniowie będą mogli na lekcjach korzystać m.in. z nowych laptopów, mikroskopów , modeli anatomicznych, stacji pogody, komory próżniowej, zestawu do doświadczeń z mechaniki, toru powietrznego z dmuchawą i licznikiem elektrostatycznym, komplet do nauki o prądzie elektrycznym, szkieletów zwierząt, modeli komórek, roślin, RNA i DNA, klosza próżniowego czy nowych mapa, atlasów i globusów. Przedszkole Publiczne nr 4 wzbogaciło się z kolei w nowy projektor, laptop i tablicę interaktywną.

To jednak nie wszystko  - Gmina Ząbkowice Śląskie uczestniczy w projekcie, w ramach którego do wszystkich szkół podstawowych w gminie trafi nie tylko nowy sprzęt edukacyjny, ale powstaną również nowe pracownie językowe, fizyczne, chemiczne czy biologiczne.     

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.