ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Nowe kamery dla poprawy bezpieczeństwa i czystości naszego miasta

03.02.2021
Pięć nowych kamer wysokiej jakości zostało zamontowanych przy: podwórku Armii Krajowej i Szkolnej, ul. Ciasnej, skrzyżowaniu Rynku z ul. M. Konopnickiej, ul. Proletariatczyków (przy parkingu) oraz ul. Krótkiej (zaplecze Pierzei).

Kamery umieszczone są w takich miejscach, aby monitorować bezpieczeństwo mieszkańców jak i miejsca segregacji odpadów (śmietniki, gniazda, wiaty). Pozwoli to na kontrolę składowania odpadów wielkogabarytowych, które często są wystawiane poza terminami ich wywozu.

O montaż kamer w tych miejscach wnosili Mieszkańcy oraz Zarząd Osiedla "Stare Miasto".

Sukcesywnie będziemy realizować dalszy rozwój monitoringu naszego miasta.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.