ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Nowe miejsca pracy – umowa na budowę hali przemysłowo-magazynowej podpisana!

15.04.2022
W styczniu informowaliśmy o przetargu na budowę hali w obrębie Ząbkowickiej Strefy Ekonomicznej przy ulicy Cukrowniczej. Dziś kolejna dobra informacja – 14 kwietnia 2022 r. została podpisana umowa z wykonawcą!

Halę wybuduje konsorcjum firm: PBO Śląsk Sp. z o.o. – Lider Konsorcjum, ul. Wojska Polskiego 136a 41-208 Sosnowiec oraz PW Pasek Sp. j. – Członek Konsorcjum, ul. Małobądzka 101 42-500 Będzin. Będzie to obiekt o pow. ponad 5 tys. m² wraz z częścią administracyjno-socjalno-usługową, przyłączami, instalacjami oraz infrastrukturą i zagospodarowaniem terenów zewnętrznych!

Jak już pisaliśmy, jest to ogromny krok dla rozwoju Gminy Ząbkowice Śląskie. Powstanie miejsce pod działalność nowych firm i zakładów, miejsce dla rozwoju mikro, małych i średnich przedsiębiorców. Budowa tego obiektu obok inkubatora przedsiębiorczości stworzy kompleks firm produkcyjnych oraz magazynowych przy drodze ekspresowej S8, a co za tym idzie – nowoczesne zaplecze gospodarcze napędzające rynek handlu i usług.

Inwestorem jest Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna “INVEST-PARK” Sp. z o. o.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.