ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Nowe możliwości dla przedsiębiorców z Gminy Ząbkowice Śląskie

10.03.2017
Współpraca Gminy Ząbkowice Śląskie z Dolnośląskim Funduszem Rozwoju została oficjalnie przypieczętowana - 9 marca 2017 Burmistrz Ząbkowic Śląskich Marcin Orzeszek podpisał list intencyjny dotyczący współpracy DFR z naszą gminą. Współpraca ta, pozwoli nam na stworzenie lepszych warunków do rozwoju lokalnej przedsiębiorczości i rynku pracy. Z przedstawicielami DFR będą odbywać się w ząbkowickim urzędzie cykliczne spotkania, tak jak odbywają się spotkania dotyczące możliwości pozyskiwania środków unijnych.\r\n

Dolnośląski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. działa na rzecz rozwoju gospodarczego Dolnego Śląska poprzez wspieranie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Głównym celem Spółki jest realizowanie zadań na rzecz Województwa Dolnośląskiego w zakresie wsparcia MŚP za pomocą instrumentów finansowych – korzystnych pożyczek na rozwój działalności gospodarczej. O szczegółach oferowanego wsparcia będziemy informować na bieżąco.

Przypominamy również, że codziennie wszelkie informacje dotyczące możliwości pozyskiwania środków finansowych i innych forma wsparcia dla przedsiębiorców otrzymają Państwo w Biurze Wsparcia Przedsiębiorczości w Urzędzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskich.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.