ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Nowe możliwości rozwoju dla przedsiębiorców gminy Ząbkowice Śląskie na rynkach europejskich

20.01.2016
Gmina Ząbkowice Śląskie przykłada ogromną wagę do wszelkich inicjatyw rozwoju przedsiębiorczości. Dążymy nie tylko do wzmocnienia otoczenia instytucjonalnego biznesu lecz przede wszystkim do rozwoju współpracy oraz powiązań kooperacyjnych pomiędzy przedsiębiorstwami o zasięgu lokalnym, regionalnym jaki i międzynarodowym. Dlatego zachęcamy przedsiębiorców z Gminy Ząbkowice Śląskie do przedstawienia swojej branży, oferty, wytwarzanych produktów itp. poprzez wypełnienie specjalnej ankiety. Profile Państwa działalności zostaną przekazane i zaprezentowane wśród przedsiębiorców miast partnerskich: w Niemczech, Czechach oraz Francji, co mamy nadzieję przyniesie wymierne efekty rozwoju firm z terenu Gminy Ząbkowice Śląskie.

 „Z jednej strony mamy ugruntowaną wieloletnią już współpracę np. z Uchte, Wiesloch czy Cervenym Kostelcem a z drugiej strony – pojawiło się młode partnerstwo z francuskim - podparyskim miastem Fontenay aux Roses. Budujemy relacje, więzi społeczno-kulturalne między mieszkańcami naszych miast ale również istotnym celem jest budowanie więzi i współpracy gospodarczej naszych firm. Chcę aby każde nasze partnerstwo przyniosło obu stronom zakładane efekty biznesowe. Wieżę, że takie relacje w większym stopniu nawiążą się zwłaszcza, że nasi przedsiębiorcy wytwarzają produkty i usługi najwyższej jakości i mogą zaoferować naszym zagranicznym partnerom ciekawe rozwiązania oraz unikalne korzyści” – powiedział burmistrz Marcin Orzeszek

Wypełnioną ankietę prosimy o wysłanie na adres e-mail: ewelina.bednarek-gajewska@zabkowiceslaskie.pl lub pocztą na adres: Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich, ul. 1 Maja 15, 57-200 Ząbkowice Śląskie, lub dostarczenie do urzędu – Biuro Interesanta (parter).

W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt z Eweliną Bednarek-Gajewską – tel. 74 81 65 346.

Ankieta - pobierz

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.