ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Nowe sprzęty, ciekawe wycieczki i zajęcia w naszych szkołach - Witajcie w szkole - realizacja projektu w Szkole Podstawowej w Braszowicach

21.04.2023
Projekt Witajcie w szkole w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Realizacja projektu "Witajcie w szkole" w Szkole Podstawowej w Braszowicach:

Od 1 lutego 2022 do 28 lutego 2023 w  projekcie „ Witajcie w szkole” wzięło udział 84 uczniów naszej szkoły- 43 dziewczynki i 41 chłopców.

Głównym celem projektu był wzrost kompetencji kluczowych i umiejętności uniwersalnych uczniów i uczennic, wycieczki edukacyjne i wsparcie psychologiczne dla uczniów ze specjalnymi potrzebami.

Uczniowie uczestniczyli w zajęciach dydaktyczno-wyrównawczych z języka polskiego, matematyki, języka angielskiego, przyrody, zajęć kreatywnych, gimnastyki korekcyjnej, zajęć przygotowujących do egzaminu 8 klasy.

W ramach projektu uczniowie - pod opieką swoich nauczycieli - uczestniczyli w  wyjazdach edukacyjnych:

  1. Arboretum Wojsławice;
  2. Szczeliniec Mały;
  3. ZOO Wrocław;
  4. Teatr Komedia we Wrocławiu;
  5. Muzeum Pana Tadeusza we Wrocławiu.

Łącznie odbyło się 468 godzin zajęć. Dziesięciu nauczycieli wzięło udział w projekcie.           

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.