ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Nowe szanse dla firm w Nowym Roku

06.12.2016
Już w styczniu 2017 roku Stowarzyszenie LGD „Qwsi” ogłosi pierwsze nabory wniosków. Zatwierdzone zmiany w Lokalnej Strategii Rozwoju pozwalają na rozpoczęcie przyjmowania wniosków o dofinansowanie z zakresu podejmowania i rozwijania działalności gospodarczej. Środki pochodzą z poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Osoby, które chcą rozpocząć działalność gospodarczą będą mogły ubiegać się o 90 tysięcy dotacji, natomiast firmy planujące rozszerzenie swojej oferty mogą ubiegać się o maksymalną kwotę 300 000 złotych.

Szczegółowe zasady naboru oraz wzory wniosków dostępne są na stronie www.qwsi.pl. Informacji udziela także Wydział Funduszy Zewnętrznych Urzędu Miejskiego pod nr telefonu 74 816 53 13 lub w siedzibie Urzędu Miejskiego, ul. 1 Maja 15, II piętro pok.30.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.