ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Nowe wyposażenie świetlic wiejskich w Jaworku i Stolcu

14.08.2012
W miniony piątek zrealizowano dostawę i montaż nowego wyposażenia do świetlic wiejskich w miejscowościach Jaworek oraz Stolec.

Zakupiony przez Gminę Ząbkowice Śląskie sprzęt w ramach projektu p.n.: "Zakup wyposażenia świetlic wiejskich w miejscowościach Stolec i Jaworek na terenie Gminy Ząbkowice Śląskie" realizowany jest w ramach konkursu "Odnowa Dolnośląskiej Wsi 2012" z dofinansowaniem ze środków zewnętrznych kwotą 30 000 zł.

W ramach projektu do świetlicy w Jaworku zakupiono m.in.: patelnię elektryczną, kuchnię gazową 6 palnikową z piekarnikiem elektrycznym, okap z wentylatorem, zmywarkę gastronomiczną oraz szafę chłodniczą. Natomiast świetlica w Stolcu wzbogaciła się m.in. o: patelnię elektryczną, szafę chłodnicza, regał magazynowy ze stali nierdzewnej, kuchnię gazową 6 palnikową z piekarnikiem elektrycznym, zlew 2 komorowy ze stali nierdzewnej z półką, stół odstawczy z półką, okap z wentylatorem oraz zmywarkę gastronomiczną.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.