ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Nowy inwestor, nowe miejsca pracy

25.07.2018
Burmistrz Marcin Orzeszek spotkał się dziś z Dyrektorem Rozwoju Biznesu BIOMASA PARTNER GROUP Ryszardem Jelonkiem na terenie zakładu, w którym wkrótce uruchomiona zostanie nowa inwestycja. Burmistrz omówił z dyrektorem plany wdrażania i uruchamiania produkcji w nowym zakładzie, który produkował będzie pellet drzewny oraz ze słomy. W związku z tym zakład będzie się rozbudowywał, powstaną nowe linie produkcyjne. Dyrektor przedstawił również plany dystrybucji swoich produktów – obecnie firma swój pellet rozpowszechnia przez różnych dystrybutorów.

Firma poszukuje już pracowników do swojego zakładu. Wszelkie informacje dotyczące tak firmy jak i ofert pracy można uzyskać bezpośrednio w firmie u pana Marka Piętonia: tel. 533 963 555, e-mail: marek.pieton@biomasapartner.pl.

Więcej informacji o firmie BIOMASA PARTNER GROUP znajdą Państwo na stronie internetowej.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.