ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Nowy rozkład jazdy Ząbkowickiej Komunikacji Publicznej - już od 18 stycznia 2021 r.

11.01.2021
.

Zgodnie z zapowiedzią z 29 grudnia 2020 roku przedstawiamy Państwu nowy roboczy rozkład jazdy Ząbkowickiej Komunikacji Publicznej, który obowiązywać będzie od 18 stycznia 2021 roku.

W nowym rozkładzie jak już informowaliśmy - wprowadziliśmy autobusy rano oraz wieczorem. Dołożone zostały również kursy popołudniowe. Od stycznia autobusy ZKP będą zatrzymywać się m.in. na przystankach przy ulicy Waryńskiego.

„W ciągu ostatniego tygodnia dotarły do nas sygnały, że wprowadzone zmiany w rozkładzie Ząbkowickiej Komunikacji Publicznej wpasowały się w oczekiwania mieszkańców. Dzięki porannym i wieczornym kursom pracownicy mogą dojechać na wszystkie zmiany do największych zakładów pracy w Ząbkowicach Śląskich. Z kolei kursy popołudniowe cieszą się dużym powodzeniem u młodych mieszkańców naszej gminy” – poinformował Burmistrz Marcin Orzeszek.  

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.