ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

„Obywatel” wystartował!

03.08.2015
Ruszyła inicjatywa „Obywatel” – na stronie internetowej www.obywatel.gov.pl udostępniony został zbiór 101 kart opisujących najbardziej popularne usługi publiczne świadczone obywatelom przez administrację.

Każdy w jednym miejscu będzie mógł znaleźć informacje gdzie i jak załatwić daną sprawę – informacje zebrane są w jednym miejscu i podzielone według spraw życiowych, a nie resortów. Jednym słowem – w jednym miejscu mamy opisane krok po kroku jak daną sprawę załatwić, w którym urzędzie, co ze sobą wziąć. Obywatel nie będzie już musiał chodzić od urzędu do urzędu i dowiadywać się gdzie co przynieść. 

Zapraszamy na stronę: www.obywatel.gov.pl

Na naszej stronie www.zabkowiceslaskie.pl wszelkie wnioski znajdą państwo w folderze KARTY USŁUG I WNIOSKÓW w zakładce MIESZKANIEC.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.